RPMD40-483.3SGW
RECOM PowerRECOM Power
RPMD40-483.3SGW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPMD40-483.3SGW
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Podatkovni listi: RPMD40-483.3SGW.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 706 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPMD40-483.3SGW
Številka dela RPMD40-483.3SGW Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 3.3V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 706 pcs Podatkovni list RPMD40-483.3SGW.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Serija POWERLINE Power Modules Moč (Watts) 40W
Pakiranje - Druga imena RPMD40483.3SGW
delovna temperatura - Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost -
Tok - izhod (maks.) 12.1A Odobritve CE, LVD