RPP30-483.3S/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP30-483.3S/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPP30-483.3S/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije RPP30-483.3S/N
Številka dela RPP30-483.3S/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5694 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
Serija POWERLINE+ RPP30 Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30900432
RPP30483.3S/N
delovna temperatura -45°C ~ 89°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 89.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 8.5A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 8.5A