RSO-123.3S/H2
RECOM PowerRECOM Power
RSO-123.3S/H2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSO-123.3S/H2
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: RSO-123.3S/H2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
22 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSO-123.3S/H2
Številka dela RSO-123.3S/H2 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5343 pcs Podatkovni list RSO-123.3S/H2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serija ECONOLINE RSO Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SIP Module, 7 Leads
Druga imena 10003722
RSO123.3S/H2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 72% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 300mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 300mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low