RSO-483.3DZ/H3
RECOM PowerRECOM Power
RSO-483.3DZ/H3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSO-483.3DZ/H3
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Podatkovni listi: RSO-483.3DZ/H3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
22 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSO-483.3DZ/H3
Številka dela RSO-483.3DZ/H3 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4218 pcs Podatkovni list RSO-483.3DZ/H3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serija ECONOLINE RSO Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SIP Module, 7 Leads
Druga imena 10012578
RSO483.3DZ/H3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 70% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 150mA, 150mA 18V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 150mA, 150mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low