RV-241509D/P
RECOM PowerRECOM Power
RV-241509D/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV-241509D/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Podatkovni listi: RV-241509D/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV-241509D/P
Številka dela RV-241509D/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5328 pcs Podatkovni list RV-241509D/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -9V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 6kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Serija ECONOLINE RV Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Druga imena 10017047 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 66mA, 111mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical