RW2-053.3S/B
RECOM PowerRECOM Power
RW2-053.3S/B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RW2-053.3S/B
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: RW2-053.3S/B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
22 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RW2-053.3S/B
Številka dela RW2-053.3S/B Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5347 pcs Podatkovni list RW2-053.3S/B.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Serija ECONOLINE RW2 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 10013832
RW2053.3S/B
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 68% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical