RW2-053.3S/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RW2-053.3S/SMD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RW2-053.3S/SMD
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: RW2-053.3S/SMD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RW2-053.3S/SMD
Številka dela RW2-053.3S/SMD Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5531 pcs Podatkovni list RW2-053.3S/SMD.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.95" L x 0.57" W x 0.40" H (24.2mm x 14.5mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE RW2 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10013828
RW2053.3S/SMD
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 68% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical