ANT-24G-WPJ-SMA
RF SolutionsRF Solutions
ANT-24G-WPJ-SMA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-24G-WPJ-SMA
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Podatkovni listi: ANT-24G-WPJ-SMA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-24G-WPJ-SMA
Številka dela ANT-24G-WPJ-SMA Proizvajalec RF Solutions
Opis RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10521 pcs Podatkovni list ANT-24G-WPJ-SMA.pdf
VSWR 2 Prekinitev Connector, SMA Male
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Druga imena ANT24GWPJSMA
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 4.173" (106.00mm) Gain 2.15dBi
Frekvenčni razpon 2.4GHz ~ 2.5GHz Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz Lastnosti -
natančen opis 2.4GHz Whip, Tilt RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.15dBi Connector, SMA Male Connector Mount Aplikacije -