FLEXI-M4-315
RF SolutionsRF Solutions
FLEXI-M4-315 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FLEXI-M4-315
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka RF ANT 315MHZ WHIP STR
Podatkovni listi: FLEXI-M4-315.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FLEXI-M4-315
Številka dela FLEXI-M4-315 Proizvajalec RF Solutions
Opis RF ANT 315MHZ WHIP STR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4181 pcs Podatkovni list FLEXI-M4-315.pdf
VSWR 2 Prekinitev Screw-Mount
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Druga imena FLEXIM4315
Število pasov 1 Tip montaže Through Hole
Ingress Protection - Višina (maks.) 6.299" (160.00mm)
Gain - Frekvenčni razpon -
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 315MHz
Lastnosti - natančen opis 315MHz Whip, Straight RF Antenna Screw-Mount Through Hole