ZETA-433-SO
RF SolutionsRF Solutions
ZETA-433-SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZETA-433-SO
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Podatkovni listi: ZETA-433-SO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZETA-433-SO
Številka dela ZETA-433-SO Proizvajalec RF Solutions
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12160 pcs Podatkovni list ZETA-433-SO.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del Si4455
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost -116dBm RF družina / standard General ISM < 1GHz
Protokol - Moč - izhod 13dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer 12-SMD Module
Druga imena ZETA-433
ZETA-433-ND
ZETA-433-SO-R0A
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija FSK, GFSK, OOK Velikost pomnilnika -
Pogostost 433MHz Hitrost prenosa podatkov 500kbps
Tok - oddajanje 18mA ~ 30mA Tok - sprejemanje 10mA