UMZ-400-D16-G
RFMDRFMD
RFMD
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMZ-400-D16-G
Proizvajalec / znamka: RFMD
Opis izdelka VCO 1350MHZ 1.5-16V 12.7X12.7MM
Podatkovni listi: UMZ-400-D16-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UMZ-400-D16-G
Številka dela UMZ-400-D16-G Proizvajalec RFMD
Opis VCO 1350MHZ 1.5-16V 12.7X12.7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4198 pcs Podatkovni list UMZ-400-D16-G.pdf
Napetost - oskrba 12V Nastavitev napetosti (VDC) 1.5V ~ 16V
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Serija UMZ
Potiskanje (MHz / V) 65 Moč (dBm) 8
Vrsta faze hrupa (dBc / Hz) -103 Pakiranje Tray
Paket / primer 16-QFN, Variant delovna temperatura -
Icc Max 29mA (Typ) Višina 0.220" (5.60mm)
Frekvenčni razpon 950MHz ~ 1750MHz Frekvenca - Center 1350MHz
natančen opis 1350MHz Center Frequency 1.5V ~ 16V Voltage Controlled Oscillator 8 dBm -20 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonična, Typ (dBc) -20