100G0111-0.25-0
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100G0111-0.25-0
Proizvajalec / znamka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Opis izdelka CABLE STRANDED
Podatkovni listi: 100G0111-0.25-0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9843 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100G0111-0.25-0
Številka dela 100G0111-0.25-0 Proizvajalec TE Connectivity Raychem Cable Protection
Opis CABLE STRANDED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 288234 pcs Podatkovni list 100G0111-0.25-0.pdf
Serija * Druga imena 2214173001
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 100G0111-0.25-0 Razširjen opis Wire
Opis CABLE STRANDED
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100FR-CREAM-5G-PARTB
100FR-CREAM-5G-PARTB
Proizvajalci: 3M
Opis: SCOTCH-WELD EPOXY ADHESIVE 1
Na zalogi: 141 pcs
Prenesi:
RFQ
100G0111-0.25-2
100G0111-0.25-2
Proizvajalci: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Opis: CABLE STRANDED
Na zalogi: 272612 pcs
Prenesi: 100G0111-0.25-2.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: 100G0111-0.40-4
Na zalogi: 196220 pcs
Prenesi: 100G0111-0.40-4.pdf
Opis: HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG BLUE
Opis: HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG BLK
100F1121-20(S149)
100F1121-20(S149)
Opis: 100F1121-20(S149)
Prenesi:
100F1131-20
100F1131-20
Opis: 100F1131-20
Prenesi: 100F1131-20.pdf
100FR-CREAM-5G-PARTA
100FR-CREAM-5G-PARTA
Proizvajalci: 3M
Na zalogi: 111 pcs
100FEE
100FEE
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 100A 690VAC/500VDC
Na zalogi: 768 pcs
Prenesi: 100FEE.pdf
100FE
100FE
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Prenesi: 100FE.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika