55A1122-22-9/96-9CS2275
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55A1122-22-9/96-9CS2275
Proizvajalec / znamka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Opis izdelka MULTI-PAIR 2COND 22AWG WHT SHLD
Podatkovni listi: 55A1122-22-9/96-9CS2275.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 55A1122-22-9/96-9CS2275
Številka dela 55A1122-22-9/96-9CS2275 Proizvajalec TE Connectivity Raychem Cable Protection
Opis MULTI-PAIR 2COND 22AWG WHT SHLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45341 pcs Podatkovni list 55A1122-22-9/96-9CS2275.pdf
Napetost 22 AWG VoP, hitrosti razmnoževanja 85%
Natezno trdnost 0.119" (3.02mm) Ščitenje -
Vrsta ščita - Pokritost s ščitom Copper, Silver Coated
Serija - Povratna izguba Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Ocene - Druga imena 050307-000
050307-000-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Številka izdelka proizvajalca 55A1122-22-9/96-9CS2275
Length - Exposed Ends 2 (1 Pair Twisted) Spol Multi-Conductor
Lastnosti - Razširjen opis 2 (1 Pair Twisted) Conductor Multi-Conductor Cable White 22 AWG Braid
Dielektrični material Copper, Silver Coated Opis MULTI-PAIR 2COND 22AWG WHT SHLD
Osnovni material White Dirigiranje vodnikov 0.008" (0.20mm)
Material dirigenta Braid Premer vodnika -
Vrsta kabla - Globina cevi 600V