82A1121-14-0/9-9
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 82A1121-14-0/9-9
Proizvajalec / znamka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Opis izdelka FLEXWIRE CABLE-10/ SM
Podatkovni listi: 82A1121-14-0/9-9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 82A1121-14-0/9-9
Številka dela 82A1121-14-0/9-9 Proizvajalec TE Connectivity Raychem Cable Protection
Opis FLEXWIRE CABLE-10/ SM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11141 pcs Podatkovni list 82A1121-14-0/9-9.pdf
Napetost 14 AWG VoP, hitrosti razmnoževanja 85%
Natezno trdnost 0.245" (6.22mm) Ščitenje 1000.0' (304.8m)
Vrsta ščita - Pokritost s ščitom Copper, Tinned
Serija - Povratna izguba Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Ocene - Druga imena 726461-000
delovna temperatura 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Številka izdelka proizvajalca 82A1121-14-0/9-9
Length - Exposed Ends 2 Spol Multi-Conductor
Lastnosti - Razširjen opis 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 14 AWG Braid 1000.0' (304.8m)
Dielektrični material Copper, Tinned Opis FLEXWIRE CABLE-10/ SM
Osnovni material White Dirigiranje vodnikov 0.015" (0.38mm)
Material dirigenta Braid Premer vodnika Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Vrsta kabla - Globina cevi 600V