RNF-100-1/16-BK-SP
TE Connectivity Raychem Cable ProtectionTE Connectivity Raychem Cable Protection
RNF-100-1/16-BK-SP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF-100-1/16-BK-SP
Proizvajalec / znamka: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Opis izdelka HEAT SHRINK TUBING 1=250FT
Podatkovni listi: 1.RNF-100-1/16-BK-SP.pdf2.RNF-100-1/16-BK-SP.pdf3.RNF-100-1/16-BK-SP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF-100-1/16-BK-SP
Številka dela RNF-100-1/16-BK-SP Proizvajalec TE Connectivity Raychem Cable Protection
Opis HEAT SHRINK TUBING 1=250FT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Tubing, Flexible Temperatura skrčenja 0.017" (0.43mm)
Ščitenje 250.0' (76.2m) Serija Thermofit RNF-100
Obnovljena debelina stene 0.031" (0.79mm) Druga imena RNF-100-1/16-BK-SP-250
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyolefin (PO), Irradiated Številka izdelka proizvajalca RNF-100-1/16-BK-SP
Vrsta nalepke 95°C Notranji premer - obnovljen 0.063" (1.60mm)
Lastnosti Abrasion and Cut Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant, Solvent Resistant, Strain Resistant Razširjen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Black 250.0' (76.2m)