SHR10000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SHR10000
Proizvajalec / znamka: Red Lion Controls
Opis izdelka SHROUD LDD SERIES
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SHR10000
Številka dela SHR10000 Proizvajalec Red Lion Controls
Opis SHROUD LDD SERIES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4782 pcs Podatkovni list
Specifikacije - Serija LDD
Vključuje - Za uporabo s / sorodnimi izdelki LDD Series
natančen opis SHROUD LDD SERIES Vrsta pripomočka Shroud
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SHRDIN7985M5X11HPSA1
SHRDIN7985M5X11HPSA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: SCR MODULE POWERBLOCK
Na zalogi: 37303 pcs
Prenesi:
RFQ
SHR-C1
SHR-C1
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: CBL CLIP C-TYPE BLACK ARROW
Na zalogi: 133033 pcs
Prenesi: SHR-C1.pdf
RFQ
SHR47M100ST
SHR47M100ST
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL