TCU10204
Red Lion ControlsRed Lion Controls
TCU10204 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCU10204
Proizvajalec / znamka: Red Lion Controls
Opis izdelka CONTROL TEMP ANALOG OUT 115/230V
Podatkovni listi: TCU10204.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TCU10204
Številka dela TCU10204 Proizvajalec Red Lion Controls
Opis CONTROL TEMP ANALOG OUT 115/230V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4004 pcs Podatkovni list TCU10204.pdf
Utež 1.3 lbs (589.7g) Napetost - oskrba 115/230VAC
Tip Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, N, R, S, T) Sklop zaključka Screw Terminal
Serija TCU Mere izreza plošče Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Analog, Option Cards Available delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število znakov na vrstico 4, 4 Tip montaže Panel Mount
Vhodni razpon -200°C ~ 1820°C, -5 ~ 56mV Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Lastnosti Heater Fault Detection Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters
Znaki prikaza - višina 0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm) natančen opis Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, N, R, S, T) 115/230VAC Panel Mount