DF70835AD80BGV
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
DF70835AD80BGV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF70835AD80BGV
Proizvajalec / znamka: Renesas Electronics America
Opis izdelka IC MCU 32BIT 512KB FLASH 112BGA
Podatkovni listi: DF70835AD80BGV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF70835AD80BGV
Številka dela DF70835AD80BGV Proizvajalec Renesas Electronics America
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 112BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4836 pcs Podatkovni list DF70835AD80BGV.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 112-LFBGA (10x10)
Hitrost 80MHz Serija SuperH® SH7080
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 512KB (512K x 8) Periferne naprave DMA, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 112-LFBGA
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 65 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis SH-2 SuperH® SH7080 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 112-LFBGA (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b