DF71251AD50FPV
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
Renesas Electronics America
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF71251AD50FPV
Proizvajalec / znamka: Renesas Electronics America
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LFQFP
Podatkovni listi: DF71251AD50FPV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF71251AD50FPV
Številka dela DF71251AD50FPV Proizvajalec Renesas Electronics America
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LFQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4510 pcs Podatkovni list DF71251AD50FPV.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-LFQFP (10x10)
Hitrost 50MHz Serija SuperH® SH Tiny
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 64-LQFP
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 37 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis SH-2 SuperH® SH Tiny Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-LFQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b