HD6417034AFI20V
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
HD6417034AFI20V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HD6417034AFI20V
Proizvajalec / znamka: Renesas Electronics America
Opis izdelka IC MCU 32BIT ROMLESS 112QFP
Podatkovni listi: HD6417034AFI20V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HD6417034AFI20V
Številka dela HD6417034AFI20V Proizvajalec Renesas Electronics America
Opis IC MCU 32BIT ROMLESS 112QFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6189 pcs Podatkovni list HD6417034AFI20V.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 112-QFP (20x20)
Hitrost 20MHz Serija SuperH® SH7030
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa ROMless
Velikost pomnilnika programa - Periferne naprave DMA, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 112-BQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -20°C ~ 75°C (TA)
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis SH-1 SuperH® SH7030 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 112-QFP (20x20) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b