HD6417705F133BV
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
HD6417705F133BV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HD6417705F133BV
Proizvajalec / znamka: Renesas Electronics America
Opis izdelka IC MCU 32BIT ROMLESS 208LQFP
Podatkovni listi: HD6417705F133BV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
24 pcs
48 pcs
120 pcs
264 pcs
504 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HD6417705F133BV
Številka dela HD6417705F133BV Proizvajalec Renesas Electronics America
Opis IC MCU 32BIT ROMLESS 208LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4443 pcs Podatkovni list HD6417705F133BV.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Paket naprave za dobavitelja 208-LQFP (28x28)
Hitrost 133MHz Serija SuperH® SH7700
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa ROMless
Velikost pomnilnika programa - Periferne naprave DMA, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 208-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -20°C ~ 75°C (TA)
Število I / O 105 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis SH-3 SuperH® SH7700 Microcontroller IC 32-Bit 133MHz ROMless 208-LQFP (28x28) Podatkovni pretvorniki A/D 4x10b