RJK4002DPP-M0#T2
Renesas Electronics AmericaRenesas Electronics America
RJK4002DPP-M0#T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RJK4002DPP-M0#T2
Proizvajalec / znamka: Renesas Electronics America
Opis izdelka MOSFET N-CH 400V 3A TO220
Podatkovni listi: RJK4002DPP-M0#T2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RJK4002DPP-M0#T2
Številka dela RJK4002DPP-M0#T2 Proizvajalec Renesas Electronics America
Opis MOSFET N-CH 400V 3A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4945 pcs Podatkovni list RJK4002DPP-M0#T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FL
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.9 Ohm @ 1.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 20W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 165pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 100V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 400V natančen opis N-Channel 400V 3A (Ta) 20W (Tc) Through Hole TO-220FL
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3A (Ta)