RT8009-25GJ5
RichtekRichtek
RT8009-25GJ5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT8009-25GJ5
Proizvajalec / znamka: Richtek
Opis izdelka IC REG BCK 2.5V 0.6A SYNC TSOT23
Podatkovni listi: RT8009-25GJ5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT8009-25GJ5
Številka dela RT8009-25GJ5 Proizvajalec Richtek
Opis IC REG BCK 2.5V 0.6A SYNC TSOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4504 pcs Podatkovni list RT8009-25GJ5.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 1.25MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 600mA SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Trenutni - izhod 600mA