RT9020-33GB
RichtekRichtek
RT9020-33GB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT9020-33GB
Proizvajalec / znamka: Richtek
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
Podatkovni listi: RT9020-33GB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT9020-33GB
Številka dela RT9020-33GB Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 466457 pcs Podatkovni list RT9020-33GB.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable, Soft Start