RT9081A-11GQZA
RichtekRichtek
RT9081A-11GQZA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT9081A-11GQZA
Proizvajalec / znamka: Richtek
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6ZADFN
Podatkovni listi: RT9081A-11GQZA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT9081A-11GQZA
Številka dela RT9081A-11GQZA Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6ZADFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330242 pcs Podatkovni list RT9081A-11GQZA.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-ZADFN (1.2x1.2) Serija -
Zaščitne lastnosti Current Limit, Thermal Shutdown, UVLO Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-XFDFN Exposed Pad PSRR 80dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena RT9081A-11GQZATR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA 6-ZADFN (1.2x1.2)
Trenutni - Quiescent (Iq) 110µA Trenutni - izhod 500mA