RT9161-15GX
RichtekRichtek
RT9161-15GX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT9161-15GX
Proizvajalec / znamka: Richtek
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT89-3
Podatkovni listi: RT9161-15GX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT9161-15GX
Številka dela RT9161-15GX Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4510 pcs Podatkovni list RT9161-15GX.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA SOT-89-3
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije -