RT9162-33GX
RichtekRichtek
RT9162-33GX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT9162-33GX
Proizvajalec / znamka: Richtek
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
Podatkovni listi: RT9162-33GX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT9162-33GX
Številka dela RT9162-33GX Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5251 pcs Podatkovni list RT9162-33GX.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-89-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA Trenutni - izhod 300mA