RT9198-33GJ5R
RichtekRichtek
RT9198-33GJ5R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT9198-33GJ5R
Proizvajalec / znamka: Richtek
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-5
Podatkovni listi: RT9198-33GJ5R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT9198-33GJ5R
Številka dela RT9198-33GJ5R Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5220 pcs Podatkovni list RT9198-33GJ5R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.33V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA TSOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 130µA Trenutni - izhod 300mA