RT9819C-30GVL
RichtekRichtek
Richtek
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT9819C-30GVL
Proizvajalec / znamka: Richtek
Opis izdelka IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3
Podatkovni listi: RT9819C-30GVL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT9819C-30GVL
Številka dela RT9819C-30GVL Proizvajalec Richtek
Opis IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4192 pcs Podatkovni list RT9819C-30GVL.pdf
Napetost - Prag 3V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3L Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve 143 ms Minimum Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Izhod Push-Pull, Totem Pole delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število nadzorovanih napetosti 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SOT-23-3L
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RT9819C-30GV
RT9819C-30GV
Proizvajalci: Richtek
Opis: IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3