FHR4V-0R001F1
RiedonRiedon
FHR4V-0R001F1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHR4V-0R001F1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 0.001 OHM 1% 40W RADIAL
Podatkovni listi: FHR4V-0R001F1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FHR4V-0R001F1
Številka dela FHR4V-0R001F1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.001 OHM 1% 40W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7339 pcs Podatkovni list FHR4V-0R001F1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm)
Serija FHR Odpornost 1 mOhms
Moč (Watts) 40W Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SIP Druga imena 696-1799-5
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Število zaključkov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.687" (17.45mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 1 mOhms ±1% 40W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil