FNR2E-0R15F1
RiedonRiedon
FNR2E-0R15F1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FNR2E-0R15F1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 80W
Podatkovni listi: FNR2E-0R15F1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FNR2E-0R15F1
Številka dela FNR2E-0R15F1 Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 80W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4505 pcs Podatkovni list FNR2E-0R15F1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.496" L x 1.024" W (38.00mm x 26.00mm) Serija FNR
Odpornost 150 mOhms Moč (Watts) 80W
Pakiranje Bulk Paket / primer SOT-227-2
Druga imena FNR 2-T227 0.150 OHM 1% 15PPM
FNR2-T227-0.150F
FNR2-T227-0.150F-ND
delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks Vodilni stil M4 Threaded
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.476" (12.10mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150 mOhms ±1% 80W Metal Foil Chassis Mount Resistor Sestava Metal Foil