HTE52-200MF
RiedonRiedon
HTE52-200MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HTE52-200MF
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 200M OHM 5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: HTE52-200MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HTE52-200MF
Številka dela HTE52-200MF Proizvajalec Riedon
Opis RES 200M OHM 5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5172 pcs Podatkovni list HTE52-200MF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm)
Serija HTE Odpornost 200 MOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 696-1628
delovna temperatura -55°C ~ 195°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 200 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Sestava Thick Film