HVC2512H-330MK8
RiedonRiedon
HVC2512H-330MK8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVC2512H-330MK8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES SMD 330M OHM 10% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.HVC2512H-330MK8.pdf2.HVC2512H-330MK8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVC2512H-330MK8
Številka dela HVC2512H-330MK8 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 330M OHM 10% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31061 pcs Podatkovni list 1.HVC2512H-330MK8.pdf2.HVC2512H-330MK8.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.138" W (6.30mm x 3.50mm)
Serija HVC Odpornost 330 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 696-1621-2
delovna temperatura -55°C ~ 300°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti Non-Magnetic Stopnja napak -
natančen opis 330 MOhms ±10% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Magnetic Thick Film Sestava Thick Film