MT4-0R1F1
RiedonRiedon
MT4-0R1F1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MT4-0R1F1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 0.1 OHM 4.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MT4-0R1F1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MT4-0R1F1
Številka dela MT4-0R1F1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.1 OHM 4.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89616 pcs Podatkovni list MT4-0R1F1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.252" Dia x 0.752" L (6.40mm x 19.10mm)
Serija MT Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 4.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 100 mOhms ±1% 4.5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film