NPS2B-1K5J8
RiedonRiedon
NPS2B-1K5J8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NPS2B-1K5J8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES SMD 1.5K OHM 5% 30W D2PAK
Podatkovni listi: 1.NPS2B-1K5J8.pdf2.NPS2B-1K5J8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NPS2B-1K5J8
Številka dela NPS2B-1K5J8 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 1.5K OHM 5% 30W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15759 pcs Podatkovni list 1.NPS2B-1K5J8.pdf2.NPS2B-1K5J8.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja D²PAK Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Serija NPS Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 30W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena NPS 2-T220 1500.00 OHM 5%
NPS2-T220-1500.00J
NPS2-T220-1500.00J-ND
delovna temperatura -40°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.161" (4.10mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.5 kOhms ±5% 30W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film Sestava Thick Film