PF1262-0R82F1
RiedonRiedon
PF1262-0R82F1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF1262-0R82F1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 0.82 OHM 20W 1% TO126
Podatkovni listi: 1.PF1262-0R82F1.pdf2.PF1262-0R82F1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PF1262-0R82F1
Številka dela PF1262-0R82F1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.82 OHM 20W 1% TO126 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57252 pcs Podatkovni list 1.PF1262-0R82F1.pdf2.PF1262-0R82F1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-126 Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Serija PF1260 Odpornost 820 mOhms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-126-2 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 820 mOhms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-126-2 Thin Film