PF2203-330RF1
RiedonRiedon
PF2203-330RF1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF2203-330RF1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 330 OHM 35W 1% TO220
Podatkovni listi: 1.PF2203-330RF1.pdf2.PF2203-330RF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF2203-330RF1
Številka dela PF2203-330RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 330 OHM 35W 1% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63233 pcs Podatkovni list 1.PF2203-330RF1.pdf2.PF2203-330RF1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Velikost / dimenzija 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Serija PF2200 Odpornost 330 Ohms
Moč (Watts) 35W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-2 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330 Ohms ±1% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Thin Film