PF2205-15KF1
RiedonRiedon
PF2205-15KF1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF2205-15KF1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 15K OHM 50W 1% TO220
Podatkovni listi: 1.PF2205-15KF1.pdf2.PF2205-15KF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF2205-15KF1
Številka dela PF2205-15KF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 15K OHM 50W 1% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41947 pcs Podatkovni list 1.PF2205-15KF1.pdf2.PF2205-15KF1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Velikost / dimenzija 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Serija PF2200 Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 50W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-2 Druga imena 696-1333
PF2205-15KF1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 15 kOhms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-220-2 Thin Film Sestava Thin Film