PF2272-20RJ1
RiedonRiedon
PF2272-20RJ1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF2272-20RJ1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES CHAS MNT 20 OHM 5% 200W
Podatkovni listi: 1.PF2272-20RJ1.pdf2.PF2272-20RJ1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF2272-20RJ1
Številka dela PF2272-20RJ1 Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 20 OHM 5% 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5549 pcs Podatkovni list 1.PF2272-20RJ1.pdf2.PF2272-20RJ1.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm) Serija PF2270
Odpornost 20 Ohms Moč (Watts) 200W
Pakiranje Tube Paket / primer SOT-227-4
Druga imena 696-1364
PF2272-20RJ1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil M4 Threaded
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.484" (12.30mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 20 Ohms ±5% 200W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film