PF2472-220RF1
RiedonRiedon
PF2472-220RF1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF2472-220RF1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 220 OHM 100W 1% TO247
Podatkovni listi: 1.PF2472-220RF1.pdf2.PF2472-220RF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF2472-220RF1
Številka dela PF2472-220RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 220 OHM 100W 1% TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20955 pcs Podatkovni list 1.PF2472-220RF1.pdf2.PF2472-220RF1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-247 Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Serija PF2470 Odpornost 220 Ohms
Moč (Watts) 100W Pakiranje Tray
Paket / primer TO-247-2 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 220 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Thin Film