PFS35-130RF1
RiedonRiedon
PFS35-130RF1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFS35-130RF1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES SMD 130 OHM 1% 35W TO263
Podatkovni listi: 1.PFS35-130RF1.pdf2.PFS35-130RF1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PFS35-130RF1
Številka dela PFS35-130RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 130 OHM 1% 35W TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47877 pcs Podatkovni list 1.PFS35-130RF1.pdf2.PFS35-130RF1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D-Pak) Velikost / dimenzija 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Serija PFS35 Odpornost 130 Ohms
Moč (Watts) 35W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 130 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film