RSN-10-100B
RiedonRiedon
RSN-10-100B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSN-10-100B
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.01 OHM 0.1% 1W
Podatkovni listi: RSN-10-100B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSN-10-100B
Številka dela RSN-10-100B Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 0.01 OHM 0.1% 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3682 pcs Podatkovni list RSN-10-100B.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Velikost / dimenzija 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm) Serija RSN
Odpornost 10 mOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 696-1762 delovna temperatura 30°C ~ 70°C
Montažna funkcija Flanges Vodilni stil -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.380" (35.05mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 10 mOhms ±0.1% 1W Metal Element Chassis Mount Resistor Sestava Metal Element