S2-0R02F2
RiedonRiedon
S2-0R02F2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S2-0R02F2
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 0.02 OHM 1% 1W 2615
Podatkovni listi: 1.S2-0R02F2.pdf2.S2-0R02F2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S2-0R02F2
Številka dela S2-0R02F2 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.02 OHM 1% 1W 2615 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94866 pcs Podatkovni list 1.S2-0R02F2.pdf2.S2-0R02F2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Serija S Odpornost 20 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2615 J-Lead Druga imena S-2 0.020 OHM 1%
S-2-0.020FTR
S-2-0.020FTR-ND
S2-0R02F2TR
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.142" (3.60mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound