S3-0R75J8
RiedonRiedon
S3-0R75J8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S3-0R75J8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 0.75 OHM 5% 3W 6327
Podatkovni listi: 1.S3-0R75J8.pdf2.S3-0R75J8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S3-0R75J8
Številka dela S3-0R75J8 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.75 OHM 5% 3W 6327 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73804 pcs Podatkovni list 1.S3-0R75J8.pdf2.S3-0R75J8.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Serija S Odpornost 750 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6327 J-Lead Druga imena S-3 0.750 OHM 5%
S-3-0.750JTR
S-3-0.750JTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.268" (6.80mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 750 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound