S3-681RF8
RiedonRiedon
S3-681RF8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S3-681RF8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES SMD 681 OHM 1% 3W 6327
Podatkovni listi: 1.S3-681RF8.pdf2.S3-681RF8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S3-681RF8
Številka dela S3-681RF8 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 681 OHM 1% 3W 6327 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90781 pcs Podatkovni list 1.S3-681RF8.pdf2.S3-681RF8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Serija S Odpornost 681 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6327 J-Lead Druga imena S-3-681FTR
S-3-681FTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.268" (6.80mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 681 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound