S4-100RJ1
RiedonRiedon
S4-100RJ1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4-100RJ1
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES SMD 100 OHM 5% 2W 4525
Podatkovni listi: 1.S4-100RJ1.pdf2.S4-100RJ1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S4-100RJ1
Številka dela S4-100RJ1 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 100 OHM 5% 2W 4525 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94333 pcs Podatkovni list 1.S4-100RJ1.pdf2.S4-100RJ1.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Serija S Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4525 J-Lead Druga imena S-4 100 OHM 5%
S-4-100JTR
S-4-100JTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sestava Wirewound