UAL5-200RF8
RiedonRiedon
UAL5-200RF8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UAL5-200RF8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES CHAS MNT 200 OHM 1% 7.5W
Podatkovni listi: 1.UAL5-200RF8.pdf2.UAL5-200RF8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UAL5-200RF8
Številka dela UAL5-200RF8 Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 200 OHM 1% 7.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38404 pcs Podatkovni list 1.UAL5-200RF8.pdf2.UAL5-200RF8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) Serija UAL
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 7.5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor