UAL5-390RF8
RiedonRiedon
UAL5-390RF8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UAL5-390RF8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES CHAS MNT 390 OHM 1% 7.5W
Podatkovni listi: 1.UAL5-390RF8.pdf2.UAL5-390RF8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UAL5-390RF8
Številka dela UAL5-390RF8 Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 390 OHM 1% 7.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58068 pcs Podatkovni list 1.UAL5-390RF8.pdf2.UAL5-390RF8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) Serija UAL
Odpornost 390 Ohms Moč (Watts) 7.5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 696-1522
UAL-5 390 OHM 1%
UAL-5-390F
UAL-5-390F-ND
UAL5-390RF8-ND
UAL5390RF8
delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 390 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound