UAL50-2RF8
RiedonRiedon
UAL50-2RF8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UAL50-2RF8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES CHAS MNT 2 OHM 1% 50W
Podatkovni listi: 1.UAL50-2RF8.pdf2.UAL50-2RF8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UAL50-2RF8
Številka dela UAL50-2RF8 Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 2 OHM 1% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58359 pcs Podatkovni list 1.UAL50-2RF8.pdf2.UAL50-2RF8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija UAL
Odpornost 2 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena 696-1471
UAL-50-2F
UAL-50-2F-ND
UAL50-2RF8-ND
UAL502RF8
delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 2 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound