UB3C-0R15F8
RiedonRiedon
UB3C-0R15F8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UB3C-0R15F8
Proizvajalec / znamka: Riedon
Opis izdelka RES 0.15 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.UB3C-0R15F8.pdf2.UB3C-0R15F8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UB3C-0R15F8
Številka dela UB3C-0R15F8 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.15 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120186 pcs Podatkovni list 1.UB3C-0R15F8.pdf2.UB3C-0R15F8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Serija UB Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena UB3C-0R15F1TR
UB3C-0R15F1TR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 150 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound